Список депутатів міської ради 7 скликання з умовним розподілом території міста Ямполя


Дашкевич Богдан Віталійович : 067–59–36-734
закріплена вулиця Ворошилова : 1-76/2, 79А, 79 Б, 79/3,81

Ткач Олександр Васильович : 097-57-23-577
закріплені вулиці: Ворошилова : 77, 77/2, 79, 81 А-172
вул.Карла Лібкнехта
вул.Лесі Українки
вул.Рози Люксембург
вул.Старицького

Філін Микола Володимирович : 098-85-70-541
закріплена вулиця Жукова - парна сторона №2 по № 78, непарна сторона з №17 по №57

Ільніцький Роман Миколайович – 097-97-97-561
закріплені вулиці : Вінницька
вул.Дорошенка
вул.Ковпака
вул.Рокосовського
вул.Сагайдачного
вул.Садова
вул.Жукова - непарна сторона з № 1 по № 15

Шаповал Віктор Йосипович: 067-29-21-116
закріплені вулиці: Висоцького,
вул.Горьковго
вул.Київська
вул.Кібенка
вул.Кутузова
вул.Суворова

Берко Емма Іванівна : 097-46-17-151
закріплені вулиці : В.Правика
вул.Чорноморця
вул.Тимошенка
вул.Кутузова
пров.В.Правика


Вжещ Мирослава Казимирівна : 067-96-64-234
закріплені вулиці : Ватутіна
вул.Гетьмана Полуботка
вул.І.Гонти
вул.Зої Космодем»янської
вул.Івана Богуна
вул.Івана Франка
вул.Конєва
вул.Ломоносова
вул.М.Раскової
вул.В.Стуса
вул.Тимошенка
пров.Ворошилова
пров.Суворова
пров.Чорноморця
просіка – ур.Карпова
просіка Білянський ліс

Работинський Олександр Михайлович : 097-39-53-114
закріплені вулиці: Зарічна
вул.Виноградна з № 1 по №70

Яворська Наталія Робертівна : 067-39-55-942
закріплені вулиці : Виноградна з № 72 – 84, 85/2-102, 104-10,107, 109,
111,117,119,121,123,125а,257
вул.Гоголя
вул.Л.Чайкіної

Марченко Мирослава Василівна : 097-33-32-833
закріплені вулиці : Корольова
пров.Шкільний
вул.Дзержинського
вул.Дністрянська
вул.Шевченка з №36 по № 66

Реулець Віктор Васильович : 098-87-17-578
закріплені вулиці : Шевченка з № 2 по № 35
вул.Молодіжна
вул.Тонкопія
вул.Гонти,31
вул.Урицького з №7 по № 18

Вітвіцький Олександр Юрійович : 098-50-03-378
закріплена вулиця : Леніна - парна сторона з №140 по №182

Загородній Станіслав Іванович : 067-491-96-86
закріплені вулиці : Жовтнева,
вул.Тичини
вул.Комсомольська
вул.Урицького з № 2/16 по № 6

Калетнік Наталя Анатоліївна : 097-49-55-687
закріплені вулиці : Леніна, 85, 89,91,93/22,97-97/22,99/2,103,127
вул.Урицького з № 18/21 по № 52
пров.Комсомольський

Полятичко Ольга Станіславівна : 097-61-57-489
закріплені вулиці : Б.Хмельницького,
вул.Коцюбинського
вул.Пушкіна

Римарчук Оксана Михайлівна : 097-28-41-860
закріплені вулиці : Орджонікідзе
вул.Щорса
вул.70р.Жовтня
пров. Почтовий
пров.70р.Жовтня

Кінзерський Валерій Михайлович : 097-22-62-942
закріплені вулиці : Комінтерна
вул.Котовського

Гречковський Геннадій Іванович : 067-50-46-666
закріплені вулиці : Леніна, 65, 69/2, 71, 73,83,124,126,128
вул.Піонерська
вул.Пролетарська
вул.Фрунзе
пров.Піонерський
пров.Фрунзе
вул.Кожухаря

Алєксєєв Валентин Миколайович : 067-72-34-032
закріплені вулиці : Виноградна, 71, 103, 106, 108, 110, 112, 116, 118,
120, 122,126, 255,259,411
вул.Гагаріна


Любінецький Григорій Володимирович : 097-16-70-763
закріплені вулиці : Дачна
вул.Миру
вул.Мічуріна
вул.Пирогова
вул.Якіра
пров.Кожухаря
пров.Мічуріна
пров.Пирогова

Онуфрієв Семен Трохимович : 096-97-64-622
закріплені вулиці: Криворучка
вул.Набережна
вул.Островського, 21,23-25,27,29-76
вул.Петровського
вул.Чайковського

Мороз Владлен Вержилович : 067-30-87-289
закріплені вулиці : Леніна, 55-64, 66-68,70,72,74-82/69,84-84/68,
86,90,92-92а,96,98,102,104-118
вул.Черняховського

Мар»янович Ірина Іванівна : 067-94-27-020
закріплені вулиці : Леніна з № 1 по №54/18
пров.Островського

Чоботар Олена Юхимівна : 067-16-78-993
закріплені вулиці : Польова
пров.Петровського
вул.Будьонного
вул.Вишнева
вул.9 Січня
вул.1 Травня

Загробський Іван Вікторович : 097-70-95-830
закріплені вулиці : Подільська
вул.Автотранспортна
вул.Будівельна

Замишляєв Віктор Георгійович : 067-36-97-056
закріплені території : Грушевського
вул.Довбуша
вул.Прикордонників
вул.Савіна
вул.Чапаєва
пров.Савіна